Про нас


Це те що ми робимо.

Всі ви знаєте відомі музикальні листівки, які втрачають свою популярність через наростаючу відданість Інтернету

Ми вирішили відтворити їх. Але в іншому виді. Зараз до інтернету має доступ кожен, тому у нас музикальні відкритки знайшли втілення як окремі веб-сторінки. Звичайно вони не замінять всім любимої паперової листівки, але, як бачимо, звичайні відкритки почали пропадати з вжитку. Тому ми пропонуємо їх аналог.

Завдяки технологіям інтернет-дизайну, веб-листівка переважає звичайну за певними критеріями. Перш за все, це час отримання. Тепер непотрібно відправляти листівку родичам за кордон за тиждень до свята. Варто тільки відправити емейл з лінком на електронну відкритку. Вони відкриють листівку як звичайний сайт.

Другий критерій це функціонал. Сьогоднішні веб-технології дозволяють розробляти "гнучкий", унікальний, непередбачуваний, цікавий дизайн в залежності від Твого бажання. Звідси випливає й третя перевага веб-листівок. Пропонуємо веб-листівки у вигляді веб-аплікацій, які реагують на дію користувача, чи зв'язані з часом. Тобто наповнені динамічним контентом. Наприклад, змінюється текст при натисканні на кнопку, чи динамічно змінюється певний об'єкт при наведенні на нього курсора миші.

Завдяки цим функціям, веб-листівка перетворюється на поздоровлення з сюрпризом

Ще одна перевага це, звичайно, можливість вставки відео і аудіо. Будь-якого розміру і будь-якого формату. Воно може бути як фонове, і запускатись автоматично, так і вставлене як звичайний плеєр з кнопками регулювання.

Ми, приблизно, розділили веб-листівки на кілька категорій, щоб легше орієнтуватись, проте строгого розподілу між ними немає. В більшості все залежить від контенту листівки. Зараз в нас є такі типи листівок:

  • "Листівки-поздоровлення"
  • "Весільні листівки"
  • "Листівки-альбоми"
  • "Щось ще"

Розглянемо "Весільні листівки"

Уявимо, що на деякому весіллі ведеться фото і відео-зйомка. Після цього це все монтується на диск. Ми пропонуємо також об'єднати весільні матеріали, але як інтернет-сторінку. Тобто фотографії, відео, побажання гостей, поздоровлення батьків. І все це на одній, легкодоступній, веб-листівці. Просто у сусідній вкладці введіть лінк, і ваше весілля перед вами.

"Листівки-поздоровлення"

Веб-поздоровлення задумуються як поздоровлення з днем народження, ювілеєм і різними святами та іменинами. Це, так би мовити, найближчий аналог музикальної відкритки серед веб-листівок. Все стандартно: фонова музика, поздоровлення, красиві шрифти, красивий текст.

"Листівки-альбоми"

Це не просто альбом у ВК чи на Фейсбук. Це окремий ресурс, де Ваші фото красиво оформлені і гарно подані. Кожна фотографія підписана і займає своє місце на сторінці. Також пропонуємо розробку шкільних альбомів. Де, наприклад, фото буде підписане контактами даного учня, і лінками на його соціальні профілі. Тобто не потрібно з паперового альбому переписувати адрес у браузер. Достатньо тільки клікнути і профіль вашого друга чи подруги появиться у сусідній вкладці.

Щодо листівок "Щось Ще"

Сюди ми пропонуємо віднести якраз найбільш динамічні веб-листівки. Тобто невеликі веб-аплікації з динамічним контентом. Це можкть бути також різні розіграші. Все залежить від волі і фантазії нашої і замовника. Наприклад, щоб побачити повідомлення, імениннику запропонується набрати якесь слово на клавіатурі. Цікаво, чи не так?..=)

Так що на рахунок назви?

Пропонуємо вам самим обрати доменне ім'я для веб-листівки. Це буде унікальна і цікава назва. При бажанні можна оптимізувати веб-листівку для пошукових систем. Тобто, при введенні у Google "Дн Васі", його поздоровлення буде на перших позиціях у списку. Веб-листівка розміщується на реальному сервері і доступна з всіх відомих вам браузерів. Також її можна відкривати і з смартфонів