Розробка веб-листівок


Підзаголовок.

Розробляємо листівки різного дизайну, різного рівня складності і різної мети. Це може бути як просте поздоровлення, так і невеличка веб-аплікація, яка реагує на дії користувача.

Веб-листівка - це окрема сторінка яка розміщується на реальному сервері і доступна користувачам по вказаному домену. Домен це назва вашої листівки у стрічці браузера. Наприклад, при замовленні листівки для вашого друга, можна назвати листівку "www.for-my-best-friend-roman" ("для-мого-найкращого-друга-романа"). Тобто він рано прокидається, перевіряє телефон, бачить нове смс з лінком, який підписаний його ім'ям. Ще не випивши кави, він включає інтернет і вводить своє ім'я у браузері. Перед ним відкривається особиста інтернет-сторінка з поздоровленням, підписана його ім'ям. Це тільки один з прикладів веб-листівок. Детальніше про веб-листівки на сторінці Про Нас

Як замовити?

Для замовлення Вам достатньо тільки зв'язатись з нами. Напишіть будь ласка листа на пошту:

  • "monia7@mail.ru"
  • "4gift.in.ua@gmail.com"
Чи зв'яжіться з нами за телефоном:
  • 097-688-62-25
  • 063-698-37-39

Також на сторінці Контакти ви можете знайти всі необхідні дані, а також контактну форму для відправки листа на наш емейл.

Після отримання дзвінка чи листа від вас, ми обговоримо всі деталі і розробимо листівку якнайшвидше (залежить від складності).

Чекаємо на Ваш лист